Zrealizowana inwestycja

VILLA the 4, NIEMCZ

Wszystkie lokale zostały sprzedane – ale już pracujemy nad kolejnymi inwestycjami deweloperskimi w Niemczu i Osielsku

Nasza inwestycja deweloperska – Villa the 4 składa się z 4 domów z ogrodami (w zabudowie bliźniaczej), każdy lokal o powierzchni około 90 m2.

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy J. Kusocińskiego w Niemczu. Cisza i spokój, kameralna okolica i niewielka odległość do kluczowych miejsc w Niemczu – to wyróżnia naszą inwestycję.

Dom bliżej natury

Inwestycja Villa the 4 to opcja dla Ciebie na zamieszkanie bliżej natury – od domu jest blisko park Myślęcinek, który stanowi centrum rekreacji nie tylko Niemcza czy pobliskiego Osielska i Jagodowa, ale przede wszystkim Bydgoszczy. A jeśli wolisz odpocząć w bardziej kameralnej atmosferze, to niecały kilometr od domu znajduje się sosnowy lasek, który jest idealnym miejscem na spacery czy jogging.

Pełna infrastruktura w pobliżu

W bliskiej odległości znajduje się market spożywczy i przystanek autobusowy (200 m). A w odległości 2-3 km znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze miejsca, takie jak szkoła podstawowa, przedszkole, galeria handlowa, przychodnia zdrowia, apteka, poczta, bank, targ, centrum sportowe czy basen. A to wszystko tylko 10 minut jazdy od Bydgoszczy!