Inwestycja deweloperska w Żołędowie – Villa Leszczynowa

Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż

Jeśli interesuje Cię własny dom w Żołędowie – mamy dla Ciebie idealną propozycję

Mamy zaszczyt zaprezentować naszą najnowszą inwestycję deweloperską – Villa Leszczynowa. Inwestycja składa się z 8 domów z ogrodami (w zabudowie bliźniaczej), każdy o powierzchni około 93 m2.

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Leszczynowej w Żołędowie. Cisza i spokój, kameralna okolica i niewielka odległość do kluczowych miejsc w Żołędowie – to wyróżnia naszą inwestycję.

Plany domów

Rzut parteru

3,24 m2

Wiatrołap

4,15 m2

Korytarz

24,73 m2

Salon z aneksem kuchennym

2,59 m2

Toaleta

7,95 m2

Pokój

42,66 m2

Łączna powierzchnia użytkowa

Rzut piętra

5,47 m2

Klatka schodowa

5,20 m2

Korytarz

4,36 m2

Łazienka

10,35 m2

Pokój

15,59 m2

Pokój

9,37 m2

Pokój

50,34 m2

Łączna powierzchnia użytkowa

Poznaj atuty inwestycji

1

Blisko natury

2

Wyjątkowa lokalizacja

3

Pełna infrastruktura

4

Energooszczędne budownictwo

5

Dobre wykończenie

6

Sprawna budowa

Dom bliżej natury

Inwestycja Villa Leszczynowa to opcja dla Ciebie na zamieszkanie bliżej natury – od domu jest blisko park Myślęcinek, który stanowi centrum rekreacji nie tylko Żołędowa czy pobliskiego Jagodowa, Niemcza i Osielska, ale przede wszystkim Bydgoszczy. A jeśli wolisz odpocząć w bardziej kameralnej atmosferze, to kilkaset metrów od domu znajduje się sosnowy lasek, który jest idealnym miejscem na spacery czy jogging.

Pełna infrastruktura w pobliżu

W odległości kilkuset metrów znajduje się sklep, przystanek autobusowy, szkoła podstawowa czy kościół. W nieco dalszej odległości znajdziesz najpotrzebniejsze miejsca – przedszkole, galerię handlową, przychodnię zdrowia, aptekę, pocztę, bank, targ, centrum sportowe czy basen. A to wszystko tylko nieco ponad 10 minut jazdy od Bydgoszczy!

Energooszczędne budownictwo

Wiedza i doświadczenie wykonawcy stawiającego na jakość i dobór materiałów zapewniających energooszczędność budynków i mniej wydatków przyszłych właścicieli na ich ogrzanie.

Dobrze rozplanowane i wykończone

Domy w VILLA LESZCZYNOWA to lokale idealne dla rodzin z dziećmi – na parterze znajduje się pokój, który może służyć rodzicom jako biuro, a na piętrze są rozmieszczone 3 przestronne sypialnie. Istnieje możliwość zaadaptowania poddasza na stryszek pełniący rolę składzika.

Sprawna budowa

Wiemy jak istotne są terminy realizacji i wprowadzenie się do upragnionego domu. Dlatego zachowując wszelką dokładność sprawnie realizujemy budowę. Budynki będą oddane do użytku w 2024 roku.

Standard inwestycji

Jesteś zainteresowany kupnem?