Inwestycja deweloperska w Niemczu – Villa the 4

Domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż

Jeśli interesuje Cię własny dom w Niemczu – mamy dla Ciebie idealną propozycję

Mamy zaszczyt zaprezentować naszą najnowszą inwestycję deweloperską – Villa the 4. Inwestycja składa się z 4 domów z ogrodami (w zabudowie bliźniaczej), każdy o powierzchni około 90 m2.

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy J. Kusocińskiego w Niemczu. Cisza i spokój, kameralna okolica i niewielka odległość do kluczowych miejsc w Niemczu – to wyróżnia naszą inwestycję.

Plany domów

Rzut parteru

3,14 m2

Wiatrołap

4,37 m2

Korytarz

14,45 m2

Salon

9,06 m2

Kuchnia z jadalnią

2,14 m2

Toaleta

7,81 m2

Pokój

41,07 m2

Łączna powierzchnia użytkowa

Rzut piętra

5,35 m2

Klatka schodowa

5,13 m2

Korytarz

4,36 m2

Łazienka

10,10 m2

Pokój

15,13 m2

Pokój

8,99 m2

Pokój

49,06 m2

Łączna powierzchnia użytkowa

Poznaj atuty inwestycji

1

Blisko natury

2

Wyjątkowa lokalizacja

3

Pełna infrastruktura

4

Energooszczędne budownictwo

5

Dobre wykończenie

6

Sprawna budowa

Dom bliżej natury

Inwestycja Villa the 4 to opcja dla Ciebie na zamieszkanie bliżej natury – od domu jest blisko park Myślęcinek, który stanowi centrum rekreacji nie tylko Niemcza czy pobliskiego Osielska i Jagodowa, ale przede wszystkim Bydgoszczy. A jeśli wolisz odpocząć w bardziej kameralnej atmosferze, to niecały kilometr od domu znajduje się sosnowy lasek, który jest idealnym miejscem na spacery czy jogging.

Pełna infrastruktura w pobliżu

W bliskiej odległości znajduje się market spożywczy i przystanek autobusowy (200 m). A w odległości 2-3 km znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze miejsca, takie jak szkoła podstawowa, przedszkole, galeria handlowa, przychodnia zdrowia, apteka, poczta, bank, targ, centrum sportowe czy basen. A to wszystko tylko 10 minut jazdy od Bydgoszczy!

Energooszczędne budownictwo

Wiedza i doświadczenie wykonawcy stawiającego na jakość i dobór materiałów zapewniających energooszczędność budynków i mniej wydatków przyszłych właścicieli na ich ogrzanie.

Dobrze rozplanowane i wykończone

Dom w VILLA THE 4 to lokal idealny dla rodzin z dziećmi – na parterze znajduje się pokój, który może służyć rodzicom jako biuro, a na piętrze są rozmieszczone 3 przestronne sypialnie. Istnieje możliwość zaadaptowania poddasza na stryszek pełniący rolę składzika.

Sprawna budowa

Wiemy jak istotne są terminy realizacji i wprowadzenie się do upragnionego domu. Dlatego zachowując wszelką dokładność sprawnie realizujemy budowę. Budynki będą oddane do użytku w 2022 roku.

Standard inwestycji

Jesteś zainteresowany kupnem?